Sklepy internetowe

Co będzie zawierał Twój sklep internetowy?

Stawiam na jakość nie ilość – Tworzę, aż do uzyskania 100% satysfakcji!

WordPress daje Ci pełną kontrolę nad sklepem od podatków przez stany magazynowe, zamówienia, zwroty do raportów sprzedaży. Możesz dodać i usunąć pluginy, zmienić swój wygląd sklepy oraz jego ustawienia. Ze sklepem internetowym WordPress kontrolujesz swój biznes w każdym jego calu i jesteś jego jedynym właścicielem, sklep jest stworzony na Twoją własność.

WordPress jest kompatybilny z wszystkimi najważniejszymi bramkami płatności – PayU, Tpay, Przelewy24. Wspiera przelewy bankowe i płatności za pobraniem i system PayPal. PayPal to akceptowania płatności kartą kredytową i płatności PayPal popularne są na całym świecie. WordPress daje Tobie pełną kontrolę nad sklepem: walutami, podatkami, księgowością.

Sklep na WordPress oferuje rożne opcje: bezpłatną wysyłkę, płaską stawkę, elastyczną cenę wysyłki, obliczenia w czasie rzeczywistym. Opcje wysyłek umożliwiają szeroką konfigurację kurierów, Poczty Polskiej czy InPost. Wysyłkę produktów możesz ograniczyć o geolokalizację czyli możesz ograniczyć tylko do Polski, do poszczególnych krajów lub sprzedawać na całym świecie bez żadnych ograniczeń.

WordPress umożliwia zarządzanie stanami magazynowymi i zamówieniami klientów za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika. Sklep na WordPress ma zestaw różnych funkcji, które ułatwiają m.in.: zarządzanie zamówieniami, zwrotami, stanami magazynowymi, ukrywanie niedostępnych produktów, wysyłanie notatek do klientów i wiadomości email na różnych etapach zamówienia.

Już w podstawowej wersji sklepy na WooCommerce wyposażone są w narzędzia niezbędne do uruchomienia i prowadzenia funkcjonalnego sklepu b2b. Jeżeli Twój biznes zacznie się rozrastać i będziesz potrzebować w związku z tym dodatkowych funkcjonalności, nic nie stoi na przeszkodzie – WooCommerce można dowolnie rozszerzać.

Dobrze zaprojektowany i skonfigurowany sklep WooCommerce to gwarancja prostej i bardzo intuicyjnej obsługi, nawet dla początkujących laików. Zarządzanie produktami, stanami magazynowymi czy treścią w sklepie nie wymaga obszernej wiedzy i umiejętności, jak ma to miejsce w przypadku innych platform e-commerce.

Sklepy internetowe WooCommerce mają wiele intuicyjnych narzędzi do optymalizacji pod kątem SEO. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie skutecznych działań mających na celu osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie sklepów WooCommerce to dla mnie dbałość o aspekt wizualny i użyteczny. Projektowane przeze mnie sklepy internetowe są responsywne i nowoczesne – dokładam największych starań, aby ich design był dopasowany do specyfiki działalności marki, a sam sklep mógł być czytelny i przejrzysty na wszystkich urządzeniach.

Sklep WooCommerce to swoisty kameleon, ponieważ jest uniwersalny. Możesz na nim sprzedawać nielimitowaną ilość produktów, zarówno wirtualnych jak i fizycznych o różnych parametrach dostosowanych do ich specyfiki.

Wideo pomoc cały rok

Jeśli będziesz tego potrzebował pomogę Ci zarządzać sklepem. Nagram film jak „krok po kroku” edytować sklep, dodać nowe produkty, kategorie, zdjęcia, opisy lub galerie zdjęć. Wszystko zdalnie i wygodnie dla Ciebie. Wystarczy, że napiszesz mi co chcesz zrobić a ja to wykonam i nagram.

Zapytaj o wycenę!

U mnie zawsze darmowa wycena!

Stwórzmy wspólnie Twoją stronę internetową!

Nie czekaj dłużej!