...
rozwiń swój biznes online

Darmowa konsultacja i wycena

Dzięki konsultacji dowiesz się jak powinna wyglądać Twoja strona internetowa oraz co powinna zawierać.

Mam ponad 15-letnie doświadczenie  w tworzeniu Nowoczesnych Stron Internetowych oraz marketingu, wspólnie zbudujemy wartościową stronę która zyska nowych potencjalnych klientów!

Twoja strona będzie wyjątkowa i niepowtarzalna!

Nowoczesna strona internetowa

Twoja strona będzie przejrzysta i czytelna. Wyróżniająca się na tle konkurencji.

Zabezpieczona certyfikatami SSL

W cenie otrzymasz certyfikat SSL oraz kopie bezpieczeństwa Twojej strony wykonywane po kilka razy dziennie.

Strona widoczna w wyszukiwarce

Po stworzeniu strony zostanie zaindeksowana do wyszukiwarki, dzięki czemu będzie ona widoczna.

Zobacz jak komentują współpracę ze mną moi klienci

Mariusz Gac
Mariusz Gac
5 dni temu
Read More
Na firmę Pana Jarka trafiłem przypadkowo poszukując kogoś, kto od nowa zaprojektuje i wykona istniejącą już stronę. Zdecydowałem się ze względu na bardzo dobre opinie i nie zawiodłem się. Świetny kontakt, duża kreatywność w przedstawieniu pomysłów na nową stronę. Każdy pojawiający się problem w trakcie wykonywania zlecenia znajdował rozsądne rozwiązanie. Myślę, że to nie moje ostatnie zlecenie dla nowoczesnychstron.
VSB Instalacje
VSB Instalacje
9 dni temu
Read More
Jesteśmy niezwykle zadowoleni z możliwości współpracy z Panem Jarosławem, który okazał się być wyjątkowym profesjonalistą i ekspertem w dziedzinie informatyki. Jego umiejętności techniczne i wiedza są nieocenione, a jego podejście do pracy niezwykle inspirujące. W naszej opinii, Pan Jarosław to nie tylko wyjątkowy informatyk, ale także osoba, która wyznacza standardy profesjonalizmu, etyki pracy i zaangażowania. Zdecydowanie polecamy go jako eksperta w dziedzinie informatyki i specjalistę, na którego można zawsze liczyć w tworzeniu nowatorskich rozwiązań.
Grzegorz Export-Import
Grzegorz Export-Import
3 tygodnie temu
Read More
Profesjonalizm w każdym calu. Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, wiedza, pasja oraz zaangażowanie to najlepsza charakterystyka. Nietuzinkowe rozwiązania zadowolą najbardziej wymagających klientów. Polecam ponieważ na własnym przykładzie przekonałem się, że warto zaufać. Zdecydowanie polecam Grzegorz Trade fenix-trade
BRUKARSTWO Paweł Warecki
BRUKARSTWO Paweł Warecki
4 tygodnie temu
Read More
Z czystym sumieniem polecam firmę NOWOCZESNE-STRONY.COM. Bardzo dobry kontakt, konkretne rozmowy i ustalenia, szybkie działanie. Bieżąca komunikacja, otwartość na zmiany jakie klient chce wprowadzić. Pełne zaangażowanie od początku do końca projektu. POLECAM!
Magdalena Zapała (magdalenkatrenuje)
Magdalena Zapała (magdalenkatrenuje)
miesiąc temu
Read More
Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Słowo "profesjonalizm" nie wyraża w pełni, jak doskonale zrealizowano moje zlecenie. Szybkie wykonanie, indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim bezproblemowy oraz częsty kontakt to cechy, które wyróżniają tę firmę. Zdecydowanie polecam!
zen r
zen r
miesiąc temu
Read More
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy oraz z efektu końcowego. Nasza strona internetowa jest dość rozbudowana, co wymagało nie tylko umiejętności i doświadczenia wykonawcy, ale także licznych ustaleń oraz częstego kontaktu. Podkreślę tutaj, że komunikacja ze strony Pana Jarka była zawsze szybka, rzeczowa i konkretna. Jestem zachwycony rezultatami i z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Jarka.
Jeremii Kuka
Jeremii Kuka
miesiąc temu
Read More
Jestem niezwykle zadowolony z usług Pana Jarka w zakresie stworzenia strony internetowej. Jego profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w projekt były niesamowite. Od samego początku współpracy do końcowego efektu, Jarosław zapewniał błyskawiczną komunikację i elastyczność w uwzględnianiu moich sugestii. Strona została zaprojektowana zgodnie z moimi oczekiwaniami, a nawet przewyższyła moje najśmielsze wyobrażenia.
Marta Zajac-Asllanaj
Marta Zajac-Asllanaj
2 miesiące temu
Read More
Serdecznie polecam współpracę z Panem Jarkiem - pełen profesjonalizm i błyskawiczna komunikacja. Pan Jarek wysłuchał uważnie mojej wizji i próśb, podpowiedział i doradził w innych kwestiach i stworzył stronę, która przerosła moje oczekiwania. Na 100% będę wracać z innymi projektami!
Przemyslaw Misztal
Przemyslaw Misztal
2 miesiące temu
Read More
Dzięki Panu Jarkowi nasza nowa strona internetowa wygląda świeżo i nowocześnie. Był elastyczny i zawsze gotowy do wprowadzenia zmian, polecamy
sławomir dominiak
sławomir dominiak
3 miesiące temu
Read More
Nasza strona jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także funkcjonalna i dostosowana do potrzeb użytkowników. zrozumienie Pana Jarosława dla najnowszych trendów technologicznych zdecydowanie wpłynęło na końcowy naszej strony, bardzo polecamy!
Wiktoria Narloch
Wiktoria Narloch
3 miesiące temu
Read More
Nawet po uruchomieniu i wcześniejszym zaakceptowaniu naszej strony, Pan Jarek nadal zapewnia wsparcie i jest gotów do wprowadzenia wszelkich niezbędnych poprawek. Jego praca jest naprawdę wyjątkowa.
Marcel Galan
Marcel Galan
4 miesiące temu
Read More
Umiejętności techniczne i estetyczne są godne podziwu, co zaowocowało stroną, która nie tylko działa perfekcyjnie, ale także prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Dzięki Panu Jarkowi, moja firma zyskała profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, która wspaniale reprezentuje naszą działalność.
Wiktoria Witaszek
Wiktoria Witaszek
5 miesięcy temu
Read More
Firma tworząca strony, której usługi miałam okazję skorzystać, zasługuje na najwyższe pochwały za komunikację, profesjonalizm i terminowość, rzadko spotykaną w tej branży. Współpraca z Panem Jarkiem to sama przyjemność, dzięki jego innowacyjnemu podejściu, słuchaniu potrzeb klienta i dostarczaniu rozwiązań przekraczających oczekiwania, a przy tym za rozsądną cenę. Finałowa strona internetowa jest przejrzysta i intuicyjna, a realizacja zlecenia szybka i dopasowana do indywidualnych potrzeb, co czyni tę firmę wyjątkową.
Michał Rozkres
Michał Rozkres
6 miesięcy temu
Read More
Ogromne doświadczenie w branży, co przekłada się na super efekty w postaci mega nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej. Polecam!
Weronika Wierzchowska
Weronika Wierzchowska
6 miesięcy temu
Read More
Strony internetowe tworzone przez Pana Jarosława to czysta rewelacja! Dzięki niemu, moja strona stała się klarowna, intuicyjna i prosta w obsłudze. Usługi, których dostarczył, przekroczyły moje oczekiwania. Wykonał fantastyczną pracę!
Michal Michal
Michal Michal
7 miesięcy temu
Read More
Bardzo dobry i bezproblemowy kontakt, konkretna i rzetelna rozmowa. Spełnienie oczekiwań klienta w 100%. Strona zrobiona dokładnie taka jaką chciałem. Facet zna się na swojej pracy!!! Polecam!
Adam Tomaszewski
Adam Tomaszewski
8 miesięcy temu
Read More
Pan Jarek opiekuje się moją stroną od kilku lat. Nasza współpraca układa się bezkonfliktowo, Pan Jarosław szybko i ze znajomością tematu rozprawia się drobnymi problemami które się pojawiają. Profesjonalizm i cierpliwość to główne cechy Pana Jarka. Polecam.
Dawid Sierakow
Dawid Sierakow
2 lata temu
Read More
Świetny kontakt, praktycznie całą dobę, doradztwo na wysokim i konkretnym podejściu, wszystko tak jak powinno być, serdecznie polecam.
Kamil Nowak
Kamil Nowak
4 lata temu
Read More
Wysoka jakość usług, zostało poświęcone mi dużo czasu, rewelacyjny kontakt - polecam
Previous
Next

Te firmy już wcześniej umówiły się na konsultację i prężnie działają!

Dzięki nowoczesnej stronie internetowej przegonisz swoją konkurencję, zdobędziesz więcej zapytań klientów co przełoży się na Twój wzrost przychodów.

"Współpraca jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Gdy działamy razem jako zespół, osiągamy więcej niż kiedykolwiek moglibyśmy osiągnąć samodzielnie."

bg-dots

– Brian Tracy

Co sprawia, że wyróżniam się na tle konkurencji ?

Trzymanie się ustaleń = Brak niedomówień

Każdy projekt jest precyzyjnie dopasowany do Twoich potrzeb, zrozumienia Twoich oczekiwań i celów - to dla mnie priorytet. Ze mną, nie ma miejsca na niedoprecyzowanie.

Dotrzymywanie terminów

Przykładam najwyższy priorytet do terminów realizacji projektu, szanując czas klientów i dbając o to, by opóźnienia nie wpływały na ich plany marketingowe czy kampanie reklamowe.

Zaangażowanie w projekt

Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu, jestem niezawodnym wsparciem dla klientów na każdym etapie, zawsze otwartym na pytania czy sugestie. Wykorzystuję swoje doświadczenie, aby elastycznie podejść do wyzwań i dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Spełnianie oczekiwań klienta

Traktując każdy projekt jako wyzwanie, tworzę estetyczne, funkcjonalne strony internetowe, zoptymalizowane pod kątem SEO i dostępności, przekraczając oczekiwania klienta. Utrzymując pełną transparentność, informuję o postępach, dając klientom kontrolę i możliwość wpływania na proces.

Dzięki współpracy ze mną odnotujesz wzrost wyników i zyskasz nowych klientów!

wzrost wyników nowoczesnych stron

Darmowa konsultacja
    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.