Pozycjonowanie stron

O co chodzi z tym pozycjonowaniem ?

Pozycjonowanie strony daje możliwość pokazania się Twojej strony w wynikach wyszukiwania, generuje ruch na Twoją stronę gdzie odwiedzają Cię potencjalni klienci.

Pozycjonowanie strony (z ang. SEO – search engine optimization) jest to proces mający na celu zwiększenie ruchu organicznego i osiągnięcie jak najwyższych pozycji strony internetowej na wybrane frazy w wyszukiwarkach internetowych, w tym najbardziej znanej Google.

Audyt SEO, optymalizację on-site i off-site, działania link buildingowe, analityczne, wizytówkę Google, content marketing, itd. Skuteczne pozycjonowanie gwarantuje efekty w postaci wzrostu ruchu, sprzedaży, zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, a także realnie przekłada się na Twoje zyski.

Wzrost widoczności Twojej strony w wyszukiwarce Google wzrost wartościowego ruchu na stronie www zwiększenie zainteresowania produktami i usługami większą ilość zapytań ze strony www, zwiększenie się ruchu na Twojej stronie.

Pozycjonowanie strony internetowej realizowane jest w pełni zgodnie z wszystkimi standardami, bezpiecznie i zgodnie z zaleceniami Google.

Wszystkie moje działania oraz efekty pozycjonowania stron internetowych przedstawia raport miesięczny / kwartalny. Opieram się na statystykach, wzrostach wyników, przestawiam to najbardziej przejrzyście jak potrafię. 

Zapytaj o wycenę!

U mnie zawsze darmowa wycena!

Stwórzmy wspólnie Twoją stronę internetową!

Nie czekaj dłużej!