...
rozwiń swój biznes online

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony daje możliwość pokazania się Twojej strony w wynikach wyszukiwania, generuje ruch na Twoją stronę gdzie odwiedzają Cię potencjalni klienci.

wzrost wyników nowoczesnych stron
Klientów
wykonanych stron
Wykonanych projektów
Lat doświadczenia

"Współpraca jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Gdy działamy razem jako zespół, osiągamy więcej niż kiedykolwiek moglibyśmy osiągnąć samodzielnie."

bg-dots

– Brian Tracy

Przykładowe moje realizacje

Każda stworzona strona jest inna, dostosowana pod konkretnego klienta – 100% indywidualnie

Dlaczego warto mi zaufać przy pozycjonowaniu Twojej strony:

Ponad 15 lat doświadczenia

Doświadczenie i profesjonalizm: Mam bogate doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych stron internetowych dla różnych branż i klientów. Moja wiedza i umiejętności pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele.

Indywidualne podejście

Zapewniam personalizowane podejście do każdego projektu. Przeanalizuję Twoje potrzeby, cele i preferencje, aby stworzyć unikalną stronę internetową, która doskonale odzwierciedli Twoją markę i przyciągnie Twoją grupę docelową.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja pod kątem wyników wyszukiwarek (SEO): Zadbam o to, aby Twoja strona była zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, co pozwoli Ci osiągnąć lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Większa widoczność w sieci przekłada się na większy ruch i większe szanse na pozyskanie nowych klientów.

Obsługa cały rok

Przez cały rok zapewnię Ci moje wsparcie na każdym etapie prac. Wysyłam comiesięczne raporty.

Kilka ważnych zagadnień odnośnie pozycjonowania stron internetowych

Co to jest pozycjonowanie stron (SEO)?

Pozycjonowanie strony (z ang. SEO – search engine optimization) jest to proces mający na celu zwiększenie ruchu organicznego i osiągnięcie jak najwyższych pozycji strony internetowej na wybrane frazy w wyszukiwarkach internetowych, w tym najbardziej znanej Google.

Proces pozycjonowania strony obejmuje:

Audyt SEO, optymalizację on-site i off-site, działania link buildingowe, analityczne, wizytówkę Google, content marketing, itd. Skuteczne pozycjonowanie gwarantuje efekty w postaci wzrostu ruchu, sprzedaży, zainteresowania oferowanymi produktami i usługami, a także realnie przekłada się na Twoje zyski.

Efekty pozycjonowania strony www

Wzrost widoczności Twojej strony w wyszukiwarce Google wzrost wartościowego ruchu na stronie www zwiększenie zainteresowania produktami i usługami większą ilość zapytań ze strony www, zwiększenie się ruchu na Twojej stronie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Pozycjonowanie strony internetowej realizowane jest w pełni zgodnie z wszystkimi standardami, bezpiecznie i zgodnie z zaleceniami Google.

Pełna transparentność

Wszystkie moje działania oraz efekty pozycjonowania stron internetowych przedstawia raport miesięczny / kwartalny. Opieram się na statystykach, wzrostach wyników, przestawiam to najbardziej przejrzyście jak potrafię. 

Pozycjonowanie stron internetowych WordPress

Pozycjonowanie strony internetowej

Pomagam osiągnąć jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Bardzo ważnym aspektem jest wygląd i jakość Twojej strony internetowej, ale równie ważne jest to, aby Twoi potencjalni Klienci mogli ją odnaleźć.

Pozycjonowanie i raporty

Oprócz optymalizacji strony internetowych pod kątem SEO (pozycjonowania), stworzenia zaplecza linkowanych stron, dostarczam comiesięczne raporty z pozycjonowania.

Sprawdzone i bezpieczne metody

Posiadam wypracowane wewnętrzne metody pozycjonowania, są one 100% bezpieczne i sprawdzone przez wiele lat.

bg-dots

Masz pytania?
Napisz do mnie!

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.