Strony internetowe

Co będzie zawierać Twoja strona internetowa?

Stawiam na jakość nie ilość – Tworzę, aż do uzyskania 100% satysfakcji!

Twoja strona będzie przejrzysta i zrozumiała. Wyróżniająca się na tle konkurencji. Potencjalny klient intuicyjnie zapozna się z ofertą, znajdzie szybko kontakt do Ciebie.

W cenie otrzymasz również rok hostingu na najszybszym i najbardziej zabezpieczonym serwerze w Polsce. Domena z końcówką .PL także GRATIS!

Po zakończeniu prac otrzymasz dostęp do prostego w obsłudze edytora treści oraz grafik na stronie. Edycja treści przypomina edytora z programów typu “Word” a zmiana lub dodanie zdjęcia przypomina dodanie załącznika do e-maila. Dodatkowo do panelu nagrywam film jak edytować i zarządzać stroną.

Wykonam stronę w wersji responsywnej, dodatkowo jestem w stanie wykonać widoczne elementy tylko na telefonie a nie widoczne na komputerze lub odwrotnie.

Jeśli nie masz swojego loga – stworzę je dla Ciebie, na własność w pełnym rozmiarze

Rozbudowane statystyki unikalnych odwiedzin, gdzie można ustawić daty, miesiące i analizować ruch na stronie.

Nieograniczona ilość zakładek – poprawki wprowadzam do pełnej satysfakcji klienta.

Dodam na stronie specjalne przyciski do Twoich portali społecznościowych.

Po zakończeniu prac i pełnym uruchomieniu strony internetowej optymalizuję jej czas wczytywania. Badania Google pokazały iż strony ładujące się powyżej 5 sekund tracą ponad 60% zainteresowanych klientów stąd też tak ważne jest aby nasza strona działała szybko i sprawnie na wszelkiego rodzaju urządzeniach.

Wszystkie moje strony są wykonywane najnowszymi technologiami na rok 2021/2022 HTML5, PHP, MySQL i zgodność W3C, sprawi nowoczesną stronę internetową.

Jeśli nie posiadasz swoich zdjęć, wykorzystam legalne zdjęcia z licencjami.

Strona będzie zgodna ze wszystkimi standardami Google.

Mam świadomość nieustannego rozwoju technologii i wzrostu zagrożenia związanego z atakami hakerskimi. Dlatego też moje strony odpowiednio zabezpieczam i zawsze dostosowuję do wymogów związanych z obowiązującymi przepisami prawa (np. RODO)

Tworzenie stron www z pasją.

Nowoczesne strony internetowe, czyli jak stworzyć coś wartościowego?

Tworzenie stron internetowych to dość skomplikowane zadanie, które wymaga przede wszystkim odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Ich wygląd ma ogromne znaczenie, jednakże nie jest najważniejszy, gdyż funkcjonalność jest również bardzo istotna. Nowoczesne strony internetowe składają się z wartościowych, a zarazem innowacyjnych elementów, które dają jasny i prosty przekaz dla odbiorcy.

 

Dobrze zaprojektowana oraz wykonana strona to priorytet każdego sklepu internetowego, ponieważ dzięki niej pozyskiwanie klientów będzie znacznie łatwiejsze. Oczywiście przyczyni się ona również do wzrostu sprzedaży, gdyż klienci będą ją chętnie odwiedzali. Z całą pewnością, można powiedzieć, że strona internetowa to wizytówka każdego sklepu, dlatego też ważne, aby była prosta w obsłudze, a także wiarygodna.

Co jest najważniejsze w tworzeniu stron internetowych?

Nie da się ukryć, że stworzenie wartościowej strony internetowej to bardzo czasochłonne zadanie, które jest znacznie trudniejsze, niż może się wydawać. W tym przypadku obmyślanie wszystkich elementów, jakie mają się na nią składać, jest niezwykle istotne, ponieważ będzie miało decydujący wpływ na jej wygląd, a co najważniejsze użyteczność. Podczas tworzenia stron www, należy pamiętać przede wszystkim o:

- wartościowej treści,

- ciekawym wyglądzie,

- funkcjonalności,

- łatwej obsłudze,

- dostępności.

Nowoczesne strony internetowe

Czym charakteryzują się nowoczesne strony www?

Z całą pewnością, można powiedzieć, że tworzenie sklepów tak samo, jak tworzenie www to bardzo wymagające zadanie, do którego należy podejść z ogromnym zaangażowaniem. Przygotowanie ciekawej, a zarazem łatwej w obsłudze strony to klucz do sukcesu, który może zostać osiągnięty przez każdą firmę. Większość przedsiębiorców mieszkających w mieście Piła posiada swoją stronę internetową, która w każdej branży jest niezbędna.

Wiadomo, że nowoczesna strona www to same korzyści, dzięki którym każda firma może się rozwijać. Służy ona między innymi do budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, ale nie tylko. Dzięki niej odbiorcy mogą dowiedzieć się o jej istnieniu na rynku, co w tym przypadku liczy się najbardziej.

Dobrze zaprojektowana strona

Dobrze zaprojektowana oraz wykonana strona to priorytet każdej firmy, ponieważ dzięki niej pozyskiwanie klientów będzie znacznie łatwiejsze. Oczywiście przyczyni się ona również do wzrostu sprzedaży, gdyż klienci będą ją chętnie odwiedzali. Z całą pewnością, można powiedzieć, że strona internetowa to wizytówka każdej firmy, dlatego też ważne, aby była prosta w obsłudze, a także wiarygodna.

Facet tworzy strony internetowe na laptopie z wykorzystaniem tabletu graficznego

Od czego zależy czas realizacji projektu strony internetowej?

Czas przygotowania strony internetowej to kwestia indywidualna, dlatego też może trwać od kilku, nawet do kilkunastu tygodni. Proces ten składa się z wielu następujących po sobie etapów, dlatego też jest bardzo czasochłonny. Oczywiście stronę opracowują, zarówno programiści, jak i również graficy. Czas realizacji przygotowania stron www zależy przede wszystkim od:

- przygotowania szablonu strony,

- projektu graficznego,

- wizytówki strony,

- indywidualnych potrzeb i wymagań klientów.

Tworzenie www - ciekawy pomysł to podstawa

Strony internetowe bywają naprawdę bardzo zróżnicowane, dlatego też wyróżniają się nieco innymi elementami. Oczywiście niektóre z nich są bardziej rozbudowane, a inne nieco mniej, niemniej jednak pełnią bardzo podobną funkcję. Każda firma, która chce mieć własną stronę, powinna postawić przede wszystkim na ciekawy projekt, który jest tutaj najważniejszym priorytetem.

 

Przybywa setki nowych stron internetowych dziennie

Ogromna ilość stron internetowych mówi o ich ogromnej popularności, która wciąż coraz bardziej wzrasta. Obecnie praktycznie każda firma posiada własną stronę www, dzięki której się rozwija i buduje zaufanie klientów. Nie da się ukryć, że nowoczesne strony internetowe to niezbędnik każdego przedsiębiorcy, który chce zaistnieć na rynku.

Wideo pomoc cały rok

Jeśli będziesz tego potrzebował pomogę Ci zarządzać stroną. Nagram film jak „krok po kroku” edytować stronę, dodać nowe zdjęcia, opisy, nowe podstrony lub galerie zdjęć. Wszystko zdalnie i wygodnie dla Ciebie.Wystarczy, że napiszesz mi co chcesz zrobić a ja to wykonam i nagram.

Zapytaj o wycenę!

U mnie zawsze darmowa wycena!

Stwórzmy wspólnie Twoją stronę internetową!

Nie czekaj dłużej!