Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Co będzie potrzebne do stworzenia strony internetowej?

  1. Nazwy zakładek jakie mają być na stronie.
  2. Opisy/teksty do tych zakładek.
  3. Czy jest wykonane logo?
  4. Czy jest wykupiona domena?

Czy moje dane będą bezpieczne?

Tak, dane do strony będziesz posiadał tylko Ty, będziesz mógł zmienić hasła do strony oraz kont mailowych. Wykonywane są 4 kopie bezpieczeństwa dziennie. Poczta oraz strona posiada w standardzie certyfikat SSL. 

Czy edycja jest trudna?

Nie, wszystkie moje strony mają zainstalowany specjalny edytor wizualny PREMIUM czyli bez ograniczeń, gdzie w łatwy sposób można zarządzać całą stroną, zakładkami, galeriami w sposób oczywisty, oczywiście w języku Polskim, w razie problemów nagrywam filmy z instrukcją np. jak dodać nowe zdjęcia do galerii.

Co to jest SSL

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarancją zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

Czy strona będzie zgodna z RODO ?

Tak, Od 25 maja 2018 roku w całej Unii Europejskiej obowiązuje ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Wszystkie moje strony od tego dnia zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat RODO

Ile zapłacę po roku ?

Po roku nie ma żadnych abonamentów lub opłat za stronę. Płacisz tylko za domenę i utrzymanie plików na serwerze. Drobne pomoce są nadal bez opłat!

Zapytaj o wycenę!

U mnie zawsze darmowa wycena!

Stwórzmy wspólnie Twoją stronę internetową!

Nie czekaj dłużej!