...
Czas pracy
19 dni
Kategoria
Sklep internetowy
klient
Biznesowy

Z ogromną satysfakcją chciałbym poinformować, że zakończyłem realizację mojego najnowszego projektu – strony internetowej dla Marta’s Classroom. Marta to ceniona korepetytorka, która z pasją pomaga uczniom szkół podstawowych w Wielkiej Brytanii rozwijać swoje umiejętności z języka angielskiego oraz budować pewność siebie.

W trakcie projektowania strony skupiłem się na stworzeniu intuicyjnej i funkcjonalnej przestrzeni, która zaspokoi różnorodne potrzeby użytkowników. Zgodnie z tym, strona została podzielona na kilka kluczowych zakładek:

  1. “Home” – strona główna, która powita użytkowników i zaprosi ich do świata Marta’s Classroom.

  2. “O mnie” – w tej sekcji użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o Marcie, jej doświadczeniu, metodach nauczania i pasji do pomagania uczniom.

  3. “Oferta” – tutaj Marta przedstawia swoją ofertę edukacyjną. Znajdują się tu informacje o różnych typach zajęć i kursów, z możliwością bezpośredniego zapisu ucznia.

  4. “Q&A” – sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami, gdzie rodzice i uczniowie mogą znaleźć szybkie odpowiedzi na swoje wątpliwości.

  5. “Sklep” – w tym miejscu użytkownicy mają możliwość zakupu kursów w formie PDF, co umożliwia samodzielną naukę w domu.

  6. “Kontakt” – przestrzeń, gdzie użytkownicy mogą znaleźć informacje kontaktowe do Marty i skontaktować się z nią w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Stworzenie tej strony to niezwykle satysfakcjonujące doświadczenie. Wiedząc, że moja praca pomoże Marcie w jej misji edukowania i wpływania na życie wielu młodych ludzi, nie mogę czekać na kolejne projekty, które przyniesie przyszłość.

Napisz do mnie a przygotuję dla Ciebie wycenę i ustalę czas jej realizacji!

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.